
Pe zi ce trece, devine tot mai clar ca unora le e imposibil sa accepte faptul ca Ploiestiul nu ar putea niciodata sa ofere locuri de parcare gratuit pentru fiecare cetatean in parte.
Degeaba avem parcari cu plata care asigura sute de locuri, acolo unde e cel mai mult nevoie si anume in zona centrala a orasului, daca „smecherii” sunt prea smecheri sa plateasca 3 lei pe ora.
Motiv pentru care, cine e cu adevarat smecher, plateste 200 de lei si se duce sa-si recupereze masina de la Bucov.
Cum ar fi cazul cetateanului din foto, care a parcat dupa pofta inimii, langa LMV.
Vigilente, echipajele SGU au sosit la fata locului si au ridicat autoturismul, in timp ce martorii fotografiau actiunea.
Video PHonline.ro
Loading...




Tensiuni politice la Ploiești: Viceprimarul Săraru (AUR) solicită clarificări publice primarului Polițeanu privind agenda LGBT: „Susțineți un marș LGBT în Ploiești?”
LIBER LA NESIMȚIRE! Polițeanu mințea că ploieștenii vin pe jos la paranghelii și din cauza asta nu mută balamucul la Vest! Bulevardul e blocat de mașini lăsate pe treceri și în porțile riveranilor
Liderul partidului primarului Mihai Polițeanu, mesaj de susținere pentru comunitatea LGBT la Bucharest PRIDE 2026




