Recomandări video

Loading videos...

Șoc în showbiz! Cabral Ibacka și Andreea au confirmat divorțul după 18 ani împreună: „Este un moment greu”

Șoc în showbiz! Cabral Ibacka și Andreea au confirmat divorțul după 18 ani împreună: „Este un moment greu”

Veste neașteptată în showbizul românesc! Cabral Ibacka și Andreea Ibacka au confirmat oficial divorțul, după 18 ani de relație. După mai multe zile în care au apărut zvonuri despre despărțire, cei doi au transmis un mesaj comun emoționant, în care au explicat motivul separării și au negat existența unui scandal sau a unei trădări.

Tensiuni politice la Ploiești: Viceprimarul Săraru (AUR) solicită clarificări publice primarului Polițeanu privind agenda LGBT: „Susțineți un marș LGBT în Ploiești?”

După zile întregi de zvonuri și speculații, Cabral și Andreea Ibacka au decis să spună adevărul despre relația lor. Cei doi au confirmat oficial că au ales să se despartă, după aproape două decenii de căsnicie și o familie construită împreună.

LIBER LA NESIMȚIRE! Polițeanu mințea că ploieștenii vin pe jos la paranghelii și din cauza asta nu mută balamucul la Vest! Bulevardul e blocat de mașini lăsate pe treceri, pe trotuare și în porțile riveranilor

În ultima perioadă, fanii observaseră mai multe semne care anunțau ruptura dintre cei doi. Cabral și Andreea au renunțat la verighete, iar actrița a șters din mediul online mai multe fotografii în care apărea alături de soțul ei.

​Liderul partidului primarului Mihai Polițeanu, mesaj de susținere pentru comunitatea LGBT la Bucharest PRIDE 2026

Printr-un mesaj comun, cei doi au explicat că despărțirea nu a fost provocată de scandaluri sau trădări, ci de faptul că, în timp, au ajuns să se îndepărteze unul de celălalt.

Mai multe pentru tine

Ani la rând am ales să fim sinceri cu oamenii care ne-au fost aproape, simțim că le datorăm și acum adevărul. După 18 ani de viață împreună, cu recunoștință pentru tot ce am construit împreună, dar și cu tristețe, am decis să mergem pe drumuri separate.

Este un moment greu pentru amândoi. Dar privim înapoi cu respect pentru anii în care ne-am oferit totul, am crescut împreună și am învățat unul de la celălalt. Nu există un scandal ascuns.

Nu există trădări spectaculoase, violență, vinovați sau povești murdare. Există doar doi oameni care, după aproape două decenii împreună, au ajuns să se piardă unul de celălalt. Și poate că asta e partea cea mai tristă. Ani mulți am fost bine. Cu bune, cu rele, cu muncă multă, cu oboseală, cu lipsuri și cu multe bucurii. Ne-am construit viața și familia cum am știut noi mai bine. Ne-am încurajat, ne-am protejat și ne-am ținut aproape”, a fost mesajul semnat de Cabral și Andreea.

Video PHonline.ro

Loading...
Ai o informație care poate deveni ştire?
Scrie-ne pe WhatsApp sau Telegram: 0734.908.468