
Cum se simte fiul lui Dani Oțil după ultimul episod de febră! Gabriela Oțil, soția celebrului prezentator, a făcut declarații exclusive pentru , vorbind deschis despre starea micuțului și perioada mai dificilă prin care trece familia în ultima perioadă.
În urmă cu câteva zile, Gabriela Oțil a postat în mediul online o imagine prin care anunța că fiul ei și al lui Dani Oțil se confruntă din nou cu febră. Prezentă la un eveniment monden, frumoasa mămică a stat de vorbă cu reporterii și a povestit cum se simte cel mic în prezent. În urmă cu aproximativ o lună, vedeta a ajuns cu fiul său la spital, după ce micuțul a avut din nou probleme de sănătate.
Gabriela Oțil a mărturisit că nu își explică exact perioada prin care trec, mai ales că în urmă cu o lună discuta cu Dani Oțil și credea că au fost feriți de probleme, cel mic neavând răceli până atunci. Situația s-a schimbat însă rapid, iar problemele au apărut una după alta, pe neașteptate.
Soția prezentatorului spune că băiețelul ar avea imunitatea mai scăzută, pe fondul numeroaselor viroze din această perioadă, însă precizează că nu este vorba despre ceva grav. Chiar și așa, recunoaște că astfel de episoade sunt suficiente pentru a o consuma emoțional ca mamă.
Gabriela Oțil a declarat că este în contact permanent cu medicul și că micuțul se confruntă, cel mai probabil, cu o viroză, însă situația este ținută sub control. Ea a precizat că băiețelul are febră și dureri în gât, dar starea lui generală este una bună. Soția lui Dani Oțil a mai spus că cel mic răspunde bine la antitermice și că febra nu a fost una foarte ridicată.
Gabriela Oțil a mărturisit că, în urma perioadei dificile prin care a trecut, a renunțat să își mai facă planuri, deoarece lucrurile se schimbă constant și apar mereu situații neprevăzute. Ea spune că, de fiecare dată când încearcă să își organizeze ceva, intervine câte un episod de febră care îi dă totul peste cap.




Tensiuni politice la Ploiești: Viceprimarul Săraru (AUR) solicită clarificări publice primarului Polițeanu privind agenda LGBT: „Susțineți un marș LGBT în Ploiești?”
LIBER LA NESIMȚIRE! Polițeanu mințea că ploieștenii vin pe jos la paranghelii și din cauza asta nu mută balamucul la Vest! Bulevardul e blocat de mașini lăsate pe treceri, pe trotuare și în porțile riveranilor
Liderul partidului primarului Mihai Polițeanu, mesaj de susținere pentru comunitatea LGBT la Bucharest PRIDE 2026






